Fotobudka Poznań – Czy to atrakcja godna uwagi?

fotobudka Poznań

Planujesz wesele? A może urodziny lub studniówkę? W trakcie takich imprez zwykle dostępne są różne atrakcje. Jedną z nich jest fotobudka. Czy to ciekawy, opłacalny i godny uwagi dodatek? Ile kosztuje wypożyczenie fotobudki? Powiemy o tym w poniższym artykule.

Fotobudka Poznań – Skąd się wzięła?

Fotobudka Poznań to zautomatyzowane urządzenie, które wykonuje zdjęcia i od razu je drukuje. Wykorzystywane głównie do wykonywania fotografii paszportowych bądź legitymacyjnych. Jednak służy także do celów rozrywkowych jako atrakcja podczas imprez, wesel, i tym podobnych. Skąd wziął się pomysł fotobudki? Pierwszą fotobudkę wymyślił, skonstruował i opatentował Anatol M. Josepho, imigrant z Syberii w 1925 r.  Fotobudkę odwiedzało dziennie 7,5 tysiąca osób stojąc w kolejce, aby zrobić sobie kilka zdjęć na jednym pasku za 25 centów. Co ciekawe, wśród osób czekających do zrobienia sobie zdjęć w fotobudce był między innymi gubernator stanu Nowy Jork. Wtedy czas wydruku wynosił 10 minut. W 1927 r. Anatol M. Josepho otrzymał za swój wynalazek milion dolarów. Nic dziwnego. Dziś fotobudki są popularną i chętnie wybieraną atrakcją.

Dlaczego fotobudka Swarzędz jest tak chętnie wybierana?

Uwiecznianie chwil na zdjęciach to świetna sposobność, by mieć wspomnienia na dłużej, a przy tym przy sobie kiedy tylko zechcemy. Fotobudka to świetna sposobność by w trakcie ważnej uroczystości, wesela i tym podobnych zrobić sobie pamiątkowe, nierzadko szalone, zdjęcia z ważnymi osobami. W fotobudce Swarzędz często możemy wybrać sobie tło, jakie ma być widoczne za nami, ramkę, która ma nas otaczać na zdjęciu a także napis. Może to być data, imiona, zabawne słowa – co tylko zechcemy. Oprócz tego osoby wynajmujące fotobudkę oferują najczęściej akcesoria, takie jak zabawne okulary, wąsy, balony, kapelusze, parasole i tym podobne.

Iluzjonista Warszawa – Fotobudka to nie wszystko  

Popularną atrakcją stało się także wynajmowanie iluzjonisty warszawa. Jest to rzadziej wybierana opcja niż wspomniana wcześniej budka do robienia zdjęć. Szczególną sławą cieszy się to w dużych miastach takich jak Warszawa czy Kraków. Iluzjonista ma na celu zaintrygować, zaciekawić i zszokować gości, przez co żywo zapamiętają imprezę na długie lata.