Jak wybrać dobry salon manicure? – Pilnik do paznokci zdziała cuda w rękach profesjonalnej kosmetyczki

Pilniki do paznokci

Pozwól profesjonalnym manicurzystkom zadbać o wygląd Twojego paznokcia.

Wykonanie usługi przez salon manicure – bloczki i pilniczki w ręce!

Jeżeli chcemy osiągnąć rewelacyjny efekt, musimy oddać się w ręce manicurzystki, która nie tylko posiada wiedzę, ale również pracuje z dobrymi produktami. To właśnie dzięki nim paznokcie będą wyglądać pięknie i przede wszystkim pozostaną zdrowe i zadbane. Profesjonalna manicurzystka powinna zadbać nie tyle o efekt końcowy, ale i o stan zdrowotny naszych paznokci – to bardzo ważne, bo od pielęgnacji z jej strony zależy stan płytki naszego paznokcia. Każdy kto kiedykolwiek zainteresował się higieną swoich paznokci wie, że spiłowanie i odpowiednie ukształtowanie płytki paznokcia nie należy do prostych rzeczy. Lepiej nie robić tego samemu w domu – kosmetyczka ma pod ręką odpowiednie ziarnistością bloczki polerskie do paznokci i ostre pilniki do paznokci, które służą do pracy z naszymi paznokciami.

Usługa wykonana dobrze, ale… z użyciem słabych produktów

Jeżeli widzimy że upatrzony przez nas salon pracuje na słabych zamiennikach co lepszych marek, a efekt pracy stylistki nie utrzymuje się zbyt długo na dłoniach, warto jest rozejrzeć się za innym salonem manicure. Manicurzystki, które pracują na NAWET zwyczajnych lakierach (nie hybrydowych), nie używają tych szybkoschnących. Wiedzą bowiem, że takie lakiery dosłownie wyciągają wodę z paznokci, więc stan płytki systematycznie się pogarsza. Jeśli natomiast korzystają z hybrydowych lakierów, wykonują swoje usługi na najwyższym poziomie – profesjonalna manicurzystka wie doskonale, że im cieńsze są warstwy lakieru, tym lepiej, nigdy nie ustawia lakierów obok lampy hybrydowej oraz po skończonej stylizacji umawia się z Tobą na zdjęcie żelu i wykonanej hybrydy (nie martw się, że dodasz jej tym kłopotu, bo to jeden z obowiązków salonu kosmetycznego, by zapewnić Ci odpowiednie zdjęcie lakieru hybrydowego z paznokcia).

Bloczek polerski do paznokci

Niezbędne są długie godziny ćwiczeń, by naprawdę zostać manicurzystką i by tę wiedzę wprowadzić w życie. Samo szkolenie to nie wszystko, ale dążenie do perfekcji pozwoli opanować dodatkowe szkolenia i warsztaty, by pełnić szeroki zakres usług wobec swoich klientów.